Névadónka emlékeztünk

vasárnap 09 október 2022 - 16:58:19 admin in:Ünnepségek
2022.szeptemberének utolsó hetében iskolánk névadójára emlékeztünk a Benedek hét keretében.
Az esemény képekben ♥️⭐
    • Hétfőn népi motívumok festése,
      kedden sîkbáb készítése,
      szerdán drámajátèk,
      csütörtökön "Szemezgető-vetèkledő" és gyümölcskóstoló, emlèkfutás,

majd pénteken az ünnepi műsor megtartására és a hét munkáiból készült alkotások megtekintésére került sor.

Az esemény végén Benedek Elek mellszobra előtt helyeztük el kegyeleti koszorúnkat, így tisztelegve emléke előtt.
Reméljük tanulóink sok újdonságot tanulhattak az eseménydús, élményekkel teli hét során.

Takarítási Világnap

kedd 20 szeptember 2022 - 17:18:00 admin in:Egyéb
A Takarítási Világnapot szeptember 3. hétvégéjén szombaton ünneplik, ezért mi iskolánkban
szeptember 20-ára keddre tűztük ki tisztasági versenyünk időpontját. Ebben az évben a
hagyományoktól eltérően nem közöltük előre a diákokkal, hogy osztályaikat ellenőrizni
fogjuk, hanem meglepetésszerűen jártuk végig a termeket.
Kedden délelőtt a diákönkormányzat alsós tagjaival Marton Miklós látogatta végig az alsós
tantermeket, valamint a szakiskolai osztályokat is megtekintettük. A felsős osztályok rendjét
pedig a felsős munkaközösség vezető Besenyei Zsuzsanna tanárnő a felsős diákönkormányzat
tagokkal vette szemügyre. A termeket 1-től 10 pontig értékeltük. Az értékelés során
figyelembe vettük az osztályterem tisztaságát és a tanulók padjainak rendjét is. Az
eredményeket a pedagógusok a diákönkormányzattal közösen állapították meg.
Eredményhirdetésre 22-én reggel a sorakozó alatt került sor. Minden osztály kapott jutalmat
édesség formájában. Első helyezést ért el az alsó tagozaton a negyedik osztály, valamint felső
tagozaton a nyolcadik osztály. Ők édességen kívül oklevéllel lettek jutalmazva. Reméljük a
verseny segíti, hogy diákjaink nagyobb gondot fordítsanak környezetük tisztaságára.
A képeken a nyertes 4. és 8. osztály a Takarítási Világnap versenyének nyertesei.

Tanévnyitó a Benedekben

csütörtök 01 szeptember 2022 - 20:28:24 admin in:Ünnepségek
2022.szeptember 1-jén Magyaroszág minden iskolája megnyitotta kapuit a 2022/2023-as tanévet kezdő diákok előtt.
Így történt a hevesi Benedek Elek Általános Iskola Szakiskola és Fejlesztő Nevelés- Oktatást Végző Intézményben is. A tanévet kezdő régi és új diákokokat Pocsai Zsuzsanna intézményvezető Asszony meleghangú szavai köszöntötték. Az ünnepség bevezetőjében Majsai Dzsesszika 4. osztályos tanuló és Patkóné Mészáros Mária pedagógus egy- egy verset adott elő, majd nyolcadikos diákjaink üdvözlő ajándékkal kedveskedtek első osztályos kis nebulóinknak.
Az Intézményvezető Asszony megragadta az alkalmat, hogy ünnepélyes keretek között köszöntse jubiláló kollégáinkat és sok éves munkájukat egy-egy virágcsokorral köszönje meg. Patkovics Józsefné iskolatitkár 20 éves munkáját, Oszlánczi Ágnes gyermekfelügyelő 20 éve itt töltött lelkiismeretes munkáját és Szabó Andrea 40 éves jubilálásának elismerését lelkes tapsszó kísérte. Remélem ez a tanév Mindenki számára eredményekben, sikerekben , egészségesen telik majd. Kívánok ehhez Mindannyiunknak sok erőt, kitartást és hitet!

A jubiláló kollégáknak a Benedek Elek Általános Iskola minden dolgozója nevében gratulál
az Iskola Vezetősége!

Oldal:  1 2 3 ... 15 [16] 17 ... 44 45 46