1848. március 15-ei emlékműsor

szerda 20 március 2024 - 19:18:24 admin in:Egyéb
Iskolánkban idén is megemlékeztünk 1848. március 15-e eseményeiről. Tanulóink versekkel, dalokkal és tánckoreográfiákkal jelenítették meg a forradalom pillanatait. A megemlékezés segített a diákok értékrendjének formálásban, személyiségük fejlesztésében, nemzeti identitásuk kialakításában.

Szucsányi Nóra Noémi
gyógypedagógus

Országos Asztalitenisz Diákolimpia, Gödöllő

szerda 06 március 2024 - 19:15:40 admin in:Egyéb
Országos Asztalitenisz Diákolimpia, Gödöllő
4. helyezés

Itt a farsang, áll a bál…”

csütörtök 08 február 2024 - 14:43:05 admin in:Egyéb
2024-ben is megrendeztük Iskolánkban a farsangot! Gyermekeink és pedagógusaik nagy örömmel és kreativitással készültek a rendezvényre!
A képek mindent elmondanak a nagy élményről, ahogyan a „vámpiri” ijesztgette a közönséget, és a „rendőr” használta a bilincsét. A jelmezesek felvonulása után több program várt a gyerekekre. Tombolát kaptak kérdés – válasz cserébe, és több érdekes játékban vehettek részt. A tombola nyeremények kihúzása nagy élményt nyújtott mindenki számára. A farsang végén szívkirályt és királynőt választottunk.

Kálosiné Tóth Katalin, pedagógus

Oldal:  1 [2] 3 ... 45 46 47